Budowa i aranżacja domu

Rozmawiamy tutaj na tematy związane z naszym domem, jego remontem, dekorowaniem. Dzielimy się inspiracjami i radami, a także szukamy osób do realizacji naszych projektów.
Awatar użytkownika
Leonarda_90
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2022, 4:17

Budowa i aranżacja domu

Post autor: Leonarda_90 »

Myślę, że dopiero za jakiś czas będę mogła o swoim domu powiedzieć, że faktycznie jest to "domowe zacisze", bo szczerze mówiąc, w tym momencie jest to nadal plac budowy. Na szczęście już bliżej końca niż dalej, pozostał wybór takich materiałów wykończeniowych. W tym momencie myślimy nad drzwiami. Myślę, żeby postawić na drzwi przesuwne, przynajmniej w kilku pomieszczeniach. Co myślicie?
noszek

Re: Budowa i aranżacja domu

Post autor: noszek »

Zastanawiasz się nad cena styropianu 2024 ? Na Styro24 znajdziesz atrakcyjne oferty na różne rodzaje styropianu. Zapewnij sobie efektywną izolację termiczną bez przepłacania!
kuczkond

Re: Budowa i aranżacja domu

Post autor: kuczkond »

Niezwykle istotne podczas budowy domu jest także odpowiednie ogrodzenie. Postawiliśmy na firmę https://polbram.eu/, która dostarczyła nam nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także profesjonalną obsługę.
haset

Re: Budowa i aranżacja domu

Post autor: haset »

Pozostając w temacie, nie zapominajmy o wszechstronności drewnianych listew ściennych. Od tradycyjnych po nowoczesne, te lamele ścienne drewniane mogą płynnie wpasować się w każdy styl projektowania. Można je wykorzystać jako ścianę dekoracyjną lub do podziału przestrzeni, co czyni je dobrym pomysłem zarówno dla przestrzeni mieszkalnych, jak i komercyjnych.
Tomki

Re: Budowa i aranżacja domu

Post autor: Tomki »

Ostatnio eksplorując internet w poszukiwaniu nowych sklepów z odzieżą, trafiłem na https://www.drial.pl/ Strona wydaje się mieć coś interesującego, ale czy ich produkty wyróżniają się na tle innych ofert?
oluś11

Re: Budowa i aranżacja domu

Post autor: oluś11 »

A myśleliście może o wykorzystaniu opaski drzwiowe jak dla mnie to bardzo elegancko wygląda a dodatkowo nie trzeba się później martwić że coś popęka na linii montażu ściany z framugą. Polecam ponieważ jak dla mnie naprawdę warto
oluś12

Re: Budowa i aranżacja domu

Post autor: oluś12 »

Ja u siebie postawiłam na zrobienie drewnianego ogrodzenia poniewaz zawsze mi się taki podobał i nadaje super klimatu wkoło domu. Zamówiłam na stronie drewniane sztachety i jestem bardzo zadowolona z efektów. Super to wygląda a na stronie również zamówiłam wiele innych elementów do wykończenia domu. Polecam
ODPOWIEDZ