Ekologiczne środki do sprzątania

Rozmawiamy tutaj na tematy związane z naszym domem, jego remontem, dekorowaniem. Dzielimy się inspiracjami i radami, a także szukamy osób do realizacji naszych projektów.
Awatar użytkownika
ludwika_81
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2022, 7:31

Ekologiczne środki do sprzątania

Post autor: ludwika_81 »

Możecie polecić mi jakieś sprawdzone ekologiczne środki do sprzątania? Dajcie znać, gdzie takie kupujecie, bo obiecałam sobie, że przestanę na co dzień używać zbędnej chemii, przerzucę się na bardziej eko produkty do sprzątania, ale nie tylko one. Czy jesteście w stanie mi coś takiego polecić? Sprawdza się u Was taka bardziej ekologiczna forma sprzątania?

htc wildfire s ustawienia internetu
Gocha

Re: Ekologiczne środki do sprzątania

Post autor: Gocha »

Czystość w kuchni można również utrzymać, regularnie czyszcząc lodówkę i zamrażarkę. Zepsute jedzenie i przeterminowane produkty nie tylko zajmują miejsce, ale również mogą być źródłem nieprzyjemnych zapachów i bakterii. Regularne przeglądanie zawartości lodówki i wyrzucanie przeterminowanych produktów jest niezbędne dla higieny kuchni. Więcej wskazówek na temat utrzymania czystości w lodówce znajdziesz na https://goral.info.pl/artykul/5-sposobo ... nie/967000 i pamiętaj, że czysta lodówka to zdrowa lodówka.
ODPOWIEDZ