Letni ogród

Rozmawiamy tutaj na tematy związane z naszym domem, jego remontem, dekorowaniem. Dzielimy się inspiracjami i radami, a także szukamy osób do realizacji naszych projektów.
Awatar użytkownika
sedzislawa
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2022, 4:57

Letni ogród

Post autor: sedzislawa »

Cześć! Czy ktoś z Was ma coś takiego jak "letni ogród"? Mamy dość duży taras, z którego właściwie nie korzystamy, a chciałabym zacząć, chciałabym zrobić tam taki letni ogród, zabudować taras, położyć na podłodze płytki. Myślę, że fajny pomysł, ale wiadomo, że od pomysłu do realizacji jeszcze sporo. Chcę kupić na podłogę płytki Porcelanosa Oxford, piękne są.
angelaaa

Re: Letni ogród

Post autor: angelaaa »

A jak spędzacie dużo czasu na ogrodzie to kupujecie jakieś środki na komary ? Ja kupiłam w tym roku po raz pierwszy i j¨uż wiem że to był dobry wybór bo praktycznie teraz nic nam nie dokucza na ogrodzie
tośka

Re: Letni ogród

Post autor: tośka »

Zakup szklarni ogrodowej to strzał w 10! Tak się składa, że sama robiłam reserach w tym temacie i najlepsza będzie szklarni z polwięglanu. Udało mi się nawet znaleźć namiar na firmę Botanic. Może akurat i ktoś z was byłby zainteresowany?
marinaa

Re: Letni ogród

Post autor: marinaa »

Fajnie, fajnie. Mnie marzy się też pięknie zaaranżowany ogród - tak, aby był bogaty w najróżniejsze roślinki i może nawet zapewnię sobie mały warzywniak, kto wie? Póki co planuję zgłosić się do firmy https://zielonym2.pl/ bo słyszałam, że specjalizują się w projektowaniu, pielęgnowaniu oraz urządzaniu ogrodów. Liczę na ich doświadczenie i wsparcie.
ODPOWIEDZ