Przydatne instalacje w domu

Rozmawiamy tutaj na tematy związane z naszym domem, jego remontem, dekorowaniem. Dzielimy się inspiracjami i radami, a także szukamy osób do realizacji naszych projektów.
Awatar użytkownika
baltazar-86
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2022, 17:50

Przydatne instalacje w domu

Post autor: baltazar-86 »

Jakie są według was najbardziej przydatne instalacje do domu lub mieszkania? Mam na myśli na przykład klimatyzację domową. Ja nie wyobrażam sobie, żebym jej nie miał, szczególnie w gorące letnie dni, trudno by było wytrzymać. Co prawda trochę zastanawiałem się nad inwestycją, ale w końcu podjąłem właściwą decyzję. Co wam ułatwia codzienne życie? Jestem bardzo ciekawy ;)
Awatar użytkownika
Luna96
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 12:05

Re: Przydatne instalacje w domu

Post autor: Luna96 »

Ja zdecydowałam się zainstalować system centralnego odkurzacza i powiem wam, że to mega ułatwienie przy sprzątaniu. Poza tym instalacja jest bardzo cicha, także nie ma obawy, że hałas będzie komukolwiek przeszkadzać. Myślałam też nad klimatyzacją, ale to w przyszłości, bo w naszym domu latem temperatura nie jest aż tak wysoka. Także możemy się jeszcze wstrzymać :)
Awatar użytkownika
Faustyna67
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2022, 14:35

Re: Przydatne instalacje w domu

Post autor: Faustyna67 »

A ja jakiś czas temu zdecydowałam się na gruntowny wymiennik ciepła i powiem wam, że nie spodziewałam się jak to wpłynie na skuteczność wentylacji. Ja mam trudniejszą sytuację, bo jestem alergikiem, więc jednak musze dbać, żeby w domu nie było kurzu i wentylacja bardzo mi w tym pomaga. Poza tym myślałam jeszcze o pompie, ale to na razie odległe plany :P
ODPOWIEDZ