Przytulne wnętrze

Rozmawiamy tutaj na tematy związane z naszym domem, jego remontem, dekorowaniem. Dzielimy się inspiracjami i radami, a także szukamy osób do realizacji naszych projektów.
Awatar użytkownika
Beatrycja-79
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2022, 1:34

Przytulne wnętrze

Post autor: Beatrycja-79 »

Mam takie marzenie, żeby urządzić mój dom w takiej kombinacji - nowoczesności a jednocześnie przytulnego wnętrza, myślicie, że będę w stanie coś takiego uzyskać? Nie jestem fanką dużej ilości dodatków do mieszkania, ale lubię klimat świec. Myślę o tym, żeby na podłodze położyć płytki zamiast paneli, spodobały mi się płytki imitujące drewno, z Porcelanosa.
kapik

Re: Przytulne wnętrze

Post autor: kapik »

Jeśli chodzi o wykończenie wnętrz, istnieje wiele opcji do wyboru. Jednak jeśli chodzi o prawdziwie elegancki i naturalny wygląd, myślę, że nic nie przebije użycia materiału jakim jest fornir naturalny . Ta cienka warstwa prawdziwego drewna nie tylko dodaje ciepła i tekstury przestrzeni, ale także wprowadza odrobinę natury do wnętrza. Według mnie jest to idealny sposób na wprowadzenie świeżego powietrza do wnętrza i stworzenie przytulnej i zachęcającej atmosfery w każdym pomieszczeniu.
meliskaa

Re: Przytulne wnętrze

Post autor: meliskaa »

Super. Jak chodzi o mnie to w planach mam teraz wyremontować sobie kompleksowo kuchnię. Dlatego niedługo chcę odwiedzić sobie salon mebli kuchennych Home Concept, ponieważ chcę również znaleźć nowe wyposażenie. A dowiedziałam się, że tam jest spory wybór w meblach i można natrafić nawet na korzystne ceny.
milka

Re: Przytulne wnętrze

Post autor: milka »

A co z wyposażeniem przykładowo łazienki? Czy macie jakieś dla mnie propozycje/ pomysły? Ja przykładowo tutaj https://www.asent24.pl/podpowiadamy-kto ... d-zakupem/ znalazłam poradnik - co do wyboru lustra łazienkowego. Możecie też się z nim zapoznać.
ODPOWIEDZ