Remont łazienki

Rozmawiamy tutaj na tematy związane z naszym domem, jego remontem, dekorowaniem. Dzielimy się inspiracjami i radami, a także szukamy osób do realizacji naszych projektów.
Awatar użytkownika
Oksana64
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2022, 5:40

Remont łazienki

Post autor: Oksana64 »

Wiecie co, zawsze marzyłam o tym, żeby moja łazienka była takim typowym miejscem odpoczynku, bardziej zależało mina tym, żeby był to "pokój kąpielowy" niż typowa łazienka i zanosi się na to, że w końcu uda mi się zrealizować to marzenie. Dodatkowo, upatrzyłam sobie Umywalki dolomitowe i taką obowiązkowo planuję zakupić do mojej wymarzonej łazienki :)
Parkur

Re: Remont łazienki

Post autor: Parkur »

Dzięki armaturze od Armadesi, moja łazienka nabrała nowego życia! Ich baterie łazienkowe są nie tylko niezwykle stylowe, ale także wygodne w użyciu. Cieszę się, że mogłem postawić na tak renomowaną firmę. Zachęcam do odwiedzenia strony https://armadesi.pl/ i zapoznania się z ich bogatą ofertą
Sławomir

Re: Remont łazienki

Post autor: Sławomir »

Wydaje mi się, że każdy z nas chce mieć piękne i praktyczne wnętrza, dlatego osobiście mogę Wam polecić porady z artykułu- fototapety do salonu wybierz swoja wymarzona fototapete . Co Wy sądzicie o wykorzystaniu fototapety podczas aranżacji wnętrz?
Energyy

Re: Remont łazienki

Post autor: Energyy »

Ważną sprawą w każdej łazience jest odpowiednia wentylacja - https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/od ... i-i-plesni . Wentylacja to nie tylko kwestia instalacji odpowiedniego sprzętu, ale także regularnej konserwacji i czyszczenia. Filtry i przewody wentylacyjne mogą się z czasem zapychać, co obniża wydajność systemu. Dlatego ważne jest, aby regularnie sprawdzać i czyścić te elementy, aby zapewnić płynny przepływ powietrza.
wanik

Re: Remont łazienki

Post autor: wanik »

Po zakończeniu remontu jednym z najważniejszych zadań jest usunięcie gruzu. Wypożyczalnia kontenerów, taka jak https://dkm-odpady.pl/pl/regions/piotrkow-trybunalski, może zapewnić niezawodne i wygodne kontenery na odpady spełniające wszystkie potrzeby. Oferują one dostawę do uzgodnionej lokalizacji i odbiór po zapełnieniu kontenera, dzięki czemu można skupić się na bieżącym zadaniu.
Gwiazdor

Re: Remont łazienki

Post autor: Gwiazdor »

Ważnym elementem łazienki w stylu kolonialnym jest również odpowiedni wybór ceramiki łazienkowej. Białe, klasyczne umywalki i wanny kontrastujące z ciemnym drewnem tworzą elegancki i ponadczasowy efekt. Inspiracje oraz przykłady takich rozwiązań znajdziesz na stronie https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/la ... na-wnetrze gdzie pokazano różne możliwości aranżacyjne.
zuzula12

Re: Remont łazienki

Post autor: zuzula12 »

Zobaczcie sobie koniecznie na bloga https://landarto.blogspot.com/ tam macie wiele artykułów. Widziałam wpisy na temat remontów i aranżacji wnętrz. Jeśli teraz jesteście w trakcje remontu to sobie sprawdźcie i poczytajcie.
ODPOWIEDZ