Rower elektryczny - jazda próbna

Rozmawiamy tutaj na tematy związane z naszym domem, jego remontem, dekorowaniem. Dzielimy się inspiracjami i radami, a także szukamy osób do realizacji naszych projektów.
SkromnyModest

Rower elektryczny - jazda próbna

Post autor: SkromnyModest »

Cześć forumowicze. Musze wam się czymś pochwalić! Zapisałem się ostatnio na jazdę próbną rowerem elektrycznym z https://iwobike.pl i jestem zachwycony jakością ich e-bike! Na początku się trochę wachałem, ale jak tylko zacząłem pedałować to poczułem jak potrzebne w rowerze jest wspomaganie elektryczne.
olimpia

Re: Rower elektryczny - jazda próbna

Post autor: olimpia »

To ja jeszcze zachęcam przejść się do sklepu gdzie sprzedają rowery marki https://pl.ecoride.com/ w Gdańsku, bo tam też można skorzystać z darmowej jazdy próbnej. A rowery pierwsza klasa, skandynawska jakość, bardzo porządny osprzęt. Polecam
Sławomir

Re: Rower elektryczny - jazda próbna

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj osoby, które zastanawiają się nad zakupem nowego roweru, to polecam Wam sprawdzić ofertę mojego ulubionego, internetowego sklepu rowerowego - https://rowery-colex.pl/42-Czesci-rowerowe/ . Posiadają bardzo rozbudowana ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb klientów.
ODPOWIEDZ