Książki romantyczne - wolicie czytać ebooki czy papierowe?

Daj znać, czym się interesujesz i w jaki sposób lubisz spędzać wolny czas, a być może znajdziesz tu kogoś, kto podziela Twoje pasje.
SzaryRyś

Książki romantyczne - wolicie czytać ebooki czy papierowe?

Post autor: SzaryRyś »

Książki romantyczne - wolicie czytać ebooki czy papierowe?

Wpadło mi ostatnio w oko kilka fajnych książek romansów, bo ostatnio coś się w nich rozsmakowałam, takie są lekkie, z dobrym zakończeniem i ciepłe, i zastanawiam się czy z racji na tańsze ceny ebooków nie przerzucić się właśnie na nie?
Myślałam o Legimi albo bo tu najwięcej jest takich romantycznych pozycji, np ta https://www.legimi.pl/ebook-nie-zapomni ... 97639.html a ostatnio mi chodzi po głowie ,

ale nie wiem czy dam radę się tak szybko przestawić z papierowych na formę elektroniczna?
Ktoś próbował i jest dla niego okej takie rozwiązanie?
borat

Re: Książki romantyczne - wolicie czytać ebooki czy papierowe?

Post autor: borat »

też lubię książki romantyczne, ale nie tylko. generalnie jestem wszechstronna, najważniejsze jest to by historia mi się spodobała nieważne jaki gatunek. czytuję także komiksy, które potrafią być niezwykle interesujące

hełm balistyczny
tresia

Re: Książki romantyczne - wolicie czytać ebooki czy papierowe?

Post autor: tresia »

Ja również zaczynam się w ten świat wciągać! Także mnóstwo romansów jest przedstawionych w formie komiksów. Niezwykle ciekawym elementem tworzenia takiego dzieła jest scenariusz do komiksu , o którym niedawno czytałam. Tym bardziej jestem zafascynowana tą formą!

test speed upc
leonia

Re: Książki romantyczne - wolicie czytać ebooki czy papierowe?

Post autor: leonia »

Wszystko zależy od sytuacji bo jedna i druga wersja ma swoje plusy i minusy. Najczęściej jednak czytam te papierowe, właśnie jestem na etapie poszukiwania ciekawych poradników w tym https://sklep.zwierciadlo.pl sklepie. Tam mają naprawdę bardzo ciekawe książki w atrakcyjnej cenie
wideol03

Re: Książki romantyczne - wolicie czytać ebooki czy papierowe?

Post autor: wideol03 »

Ja tam nie lubię tego typu książek, ale szanuję
--------------------------------------------------------------------------------------------------
drukarka fiskalna online
ODPOWIEDZ