Herbata a gotowanie

Dział dotyczący gotowania, czyli przepisy kulinarne, triki kuchenne i inne. To także miejsce na recenzowanie odwiedzonych restauracji.
Awatar użytkownika
fabiana1969
Posty: 0
Rejestracja: 24 maja 2021, 15:27

Herbata a gotowanie

Post autor: fabiana1969 »

Hejka kochani! Co sądzicie o daniach, w których wykorzystuje się herbatę? Mnie takie potrawy bardzo ciekawą. Widziałam na przykład, że jest matcha do gotowania i nie ukrywam, że z chęcią bym ją przetestowała. Może ktoś z was już miał okazję?
JolantaSzmaragd

Re: Herbata a gotowanie

Post autor: JolantaSzmaragd »

Jestem w stanie się z tym zgodzić. Nie ma chyba nic lepszego niż gotowanie w domowym zaciszu ponieważ to daje ogromne możliwości. W dzisiejszych czasach nie możemy szukać wymówek ponieważ wszystkie potrzebne informacje znajdziemy w internecie. Dostępne są nawet kompletne szkolenia z tego zakresu, w pełni za darmo. Uczenie się na błędach bardziej doświadczonych kucharzy z pewnością przybliży nas do upragnionego celu. Jeżeli chodzi o innowacyjne przepisy to znajdziecie je chociażby na takich stronach - https://uwielbiam.pl/przepis/salatka-sl ... -z-jajkiem Dużo będzie zależało od tego jaki macie gusty kulinarny oraz czy nie szukacie nowości (te również tam są).
ODPOWIEDZ