Wprowadzanie produktu na rynek

Daj się poznać innym użytkownikom forum! Opowiedz o sobie, czym się zajmujesz, co tutaj robisz, jaki masz charakter. Uchyl rąbka tajemnicy :)
Linka

Wprowadzanie produktu na rynek

Post autor: Linka »

No to jeśli chodzi o mnie - kilka miesięcy temu postanowiłam wziąć życie w swoje ręce i w końcu zacząć realizować marzenia. Otworzyłam własną firmę i w najbliższym czasie planuję wypuścić na rynek produkt, stworzony w całości, od a do z przeze mnie. Muszę jeszcze załatwić kilka kwestii, między innymi kod kreskowy https://kodykreskowe.info ale ogólnie jestem bardzo dobrej myśli.
melex855

Re: Wprowadzanie produktu na rynek

Post autor: melex855 »

Od 2015 roku zajmujemy się systemami związanymi z bezpieczeństwem oraz wygodą użytkowania naszego domu. Projektujemy systemy alarmowe, systemy monitoringu oraz systemy inteligentnego domu. Bazujemy na doborze sprzętu sprawdzonych producentów, którzy oferują gwarancje na swoje urządzenia. Jesteśmy na bieżąco z światem nowych technologii więc wybieramy tylko nowoczesne systemy, które posłużą przez długie lata. Wszystkie projekty wykonywane są profesjonalnie by instalator mógł je łatwo zrozumieć. https://www.blueprotect.pl
ODPOWIEDZ