Producent opakowań ekologicznych

Opinie i recenzje firm. Polecamy i odradzamy, dzielimy się doświadczeniami i pomagamy innym użytkownikom w wyborze.
Vriales

Producent opakowań ekologicznych

Post autor: Vriales »

Słuchajcie, znacie może firmę Mpack PCR tubes? Wiem, że zajmują się produkcją opakowań do kosmetyków. Zależy mi na tym, żeby zamówić tubki, większą ilość i z tego co widzę na ich stronie https://mpackpoland.com można sobie nawet takie opakowania zaprojektować samodzielnie. Korzystaliście z tej opcji?
Dararas

Re: Producent opakowań ekologicznych

Post autor: Dararas »

Wiadome, w dzisiejszych czasach ekologia jest bardzo ważna. Sam widzę to po producencie od którego zamawiam opakowania do napojów. Kiedyś dostarczane rurki były plastikowe, od dłuższego czasu są już tylko papierowe. Chociaż plastik lepiej wyglądał (https://icecup.pl/oferta/kielichy-do-gr ... lich-roza/) to trzeba stosować papier.
kamik

Re: Producent opakowań ekologicznych

Post autor: kamik »

W przypadku opakowań oczywiście największe znaczenie ma ich jakość oraz atrakcyjna oferta. Pod tym względem na pewno producent https://yanko.com.pl/ wypada bardzo dobrze, dlatego też poszukując opakowań papierowych, woreczków foliowych czy laminatów, warto sprawdzić jego ofertę
Sławomir

Re: Producent opakowań ekologicznych

Post autor: Sławomir »

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić usługi, z których sam regularnie korzystam i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta wypełnień papierowych, to sprawdzcie sobie ofertę firmy, gdzie znajdziecie np. wypełnienie plaster miodu i wiele więcej.
grubalinka22

Re: Producent opakowań ekologicznych

Post autor: grubalinka22 »

Bardzo szeroką ofertę na opakowania dla gastronomi ma firma https://www.ika-albrecht.pl/kategoria/p ... tikowe/157 mają pudełka, tace, sztućce. Szeroki wybór. Mają też opakowania ekologiczne. Zapoznajcie się z ofertami. Zachęcam.
mona22

Re: Producent opakowań ekologicznych

Post autor: mona22 »

Zdecydowanie warto tutaj wspomnieć również o firmie https://bestpack.com.pl/ , która też już długi czas działa na rynku. U nich znajdziecie najróżniejsze rodzaje opakowań: torebki papierowe z okienkiem, torebki doypack transparentne, metalizowane oraz papierowe, uniwersalne torebki do pieczywa i wiele innych doskonałych rozwiązań.
ODPOWIEDZ