czy psycholog pomoże?

Masz problem, który trudno Ci rozwiązać? Daj znać, jeśli potrzebujesz pomocy lub wsparcia. Razem możemy więcej.
Awatar użytkownika
Florentyn
Posty: 0
Rejestracja: 23 lut 2024, 5:05

czy psycholog pomoże?

Post autor: Florentyn »

Cześć wszystkim! Szukam rozwiązania mojego problemu. Czy ktoś z was chodził kiedyś na psychoterapię w Łodzi? Chcę w końcu poradzić sobie z moimi trudnościami i odzyskać spokój, dlatego sam mam zamiar wybrać się do specjalisty. Może ktoś z Was miał już doświadczenie z psychologiem i może polecić mi jakiegoś specjalistę? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i rady. Czekam na Wasze opinie i doświadczenia!
ishaa

Re: czy psycholog pomoże?

Post autor: ishaa »

Kiedyś słyszałam o terapiach grupowych, ale zawsze zastanawiałam się dla kogo takie terapie są przeznaczone. Ostatnio miałam okazję zapoznać się z https://artementis.pl/psychoterapia/terapia-grupowa/ i teraz już wiem, z jakimi problemami muszą się zmagać i że takie terapie są dla nich szansą na powrót do normalności.
forka

Re: czy psycholog pomoże?

Post autor: forka »

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć dziecko, które nie miałoby żadnych problemów emocjonalnych czy psychologicznych. Dlatego też psychoterapia dla młodzieży kraków jest coraz bardziej popularna. Nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie - warto zwracać uwagę na zdrowie psychiczne naszych dzieci. Jeśli zauważymy jakieś niepokojące objawy, warto porozmawiać z dzieckiem i skonsultować się z psychologiem
ODPOWIEDZ