Otarcia na stopach

Masz problem, który trudno Ci rozwiązać? Daj znać, jeśli potrzebujesz pomocy lub wsparcia. Razem możemy więcej.
Awatar użytkownika
Sława_96
Posty: 0
Rejestracja: 18 kwie 2022, 21:57

Otarcia na stopach

Post autor: Sława_96 »

Jak radzicie sobie z otarciami na stopach? Nigdy nie miałam takiego problemu, a od jakiegoś czasu, szczególnie, kiedy jest nieco cieplej, właściwie każde buty powodują u mnie nieprzyjemne otarcia i bąble. Może to kwestia tego, że trochę puchną mi stopy? Słyszałam, że warto kupić jedwab w sprayu Silky Fresh planuję zakupić i sprawdzić na swoich stopach.
madzia

Re: Otarcia na stopach

Post autor: madzia »

Czy wiesz, że problemy ze stopami, takie jak odciski i modzele, można łatwo leczyć za pomocą odpowiednich środków? Na szczęście hurtownia podolologiczna posiada szeroką gamę artykułów do pielęgnacji stóp i manicure, idealnych do leczenia i zapobiegania wszelkim problemom ze stopami.
bunka

Re: Otarcia na stopach

Post autor: bunka »

Dobrym pomysłem jest wizyta u podiatry, jeśli masz problemy ze stopami. Może on zaproponować zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Sprawdź podolog Kielce , gdzie znajdziesz sprawdzone zabiegi na pękające pięty, nagniotki czy wrastające paznokcie.
ODPOWIEDZ