jaki prawnik od rozwodu?

Tematy związane z bliskimi. Tutaj możemy prosić o rady, wspierać innych użytkowników i opowiadać o swojej rodzinie, jak tylko chcemy.
Awatar użytkownika
Honorata_92
Posty: 0
Rejestracja: 23 cze 2023, 13:46

jaki prawnik od rozwodu?

Post autor: Honorata_92 »

Hej kochani. Zwracam się do was z prośbą o pomoc. Otóż mam problem związany z rozwodem i szukam dobrego prawnika, który mógłby mi pomóc. Przeszukałam internet i znalazłam nie tylko jednego prawnika rozwodowego w Łodzi, dlatego będę potrzebować pomocy. Czy ktoś z Was miał do czynienia z podobną osobą lub i może mi kogoś polecić?
Bardzo bym prosiła o jakieś wskazówki. Wiem, że to trudny temat, ale bardzo bym doceniła jakąkolwiek pomoc. :)
Sławomir

Re: jaki prawnik od rozwodu?

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie profesjonalnego i sprawdzonego dietetyka klinicznego, to osobiście mogę Wam polecić sprawdzić oferte na stronie - https://alicja.care/ . Sam korzystam z ich usług, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
sola

Re: jaki prawnik od rozwodu?

Post autor: sola »

Przede wszystkim wybierz takiego prawnika, który jest doświadczony, kompetentny i zależy mu na Twoim dobru, a nie jedynie na tym aby na Tobie zarobić. Słyszałam wiele negatywnych opinii o kancelarii Mateusza Mickiewicza, więc lepiej od nich trzymać się z dala.
ODPOWIEDZ