Kupno gotowego domu czy budowa?

Tematy związane z bliskimi. Tutaj możemy prosić o rady, wspierać innych użytkowników i opowiadać o swojej rodzinie, jak tylko chcemy.
Awatar użytkownika
Bozena_95
Posty: 0
Rejestracja: 25 sie 2021, 7:44

Kupno gotowego domu czy budowa?

Post autor: Bozena_95 »

Zastanawiamy się z mężem nad własnym domem. No ale właśnie tutaj mamy dylemat i nie możemy się zdecydować, czy lepszą opcją będzie budowa własnego domu od a do z, czy lepiej kupić gotowy dom, gdzie na pewno odchodzi sporo stresów związanych z samą budową i załatwianiem wszelkich formalności z tym związanych. Z tego co wiem, buduje się bardzo fajne osiedle domów jednorodzinnych pod Warszawą. Przeglądam ich stronę co jakiś czas, byłam nawet na miejscu zobaczyć, świetna lokalizacja. Podpowiedzcie coś.
Sławomir

Re: Kupno gotowego domu czy budowa?

Post autor: Sławomir »

Moim zdaniem garaż blaszany jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które zastanawiają się nad nowym garażem. Dlatego mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić porady w artykule na stronie - https://path.kepno.pl/garaze-blaszane-dla-kazdego-auta/ .
lana

Re: Kupno gotowego domu czy budowa?

Post autor: lana »

Moim zdaniem kupno fajnego gotowego domu od dewelopera na osiedlu Jagodno Enklawa we Wrocławiu jest najlepszym rozwiązaniem. Lokalizacja jest bardzo dobra i nie musisz się zajmować pilnowaniem budowy i martwić o różne z tym związane sprawy
nowacka

Re: Kupno gotowego domu czy budowa?

Post autor: nowacka »

Ja planuję budowę domu i powiem wam, że już zaczynam rozglądać się za materiałami budowlanymi. W oko wpadł mi styropian Lubau Ma bardzo dobre parametry, a jego cena nie jest wygórowana. Dajcie znać, czy korzystaliście również z tego styropianu.
szwedzik0

Re: Kupno gotowego domu czy budowa?

Post autor: szwedzik0 »

Budowa domu to czas intensywnych decyzji, dlatego też warto pamiętać o solidnym ogrodzeniu. Nasze doświadczenia z firmą https://polbram.eu/ były bardzo pozytywne, polecam każdemu, kto szuka solidnego rozwiązania.
haris

Re: Kupno gotowego domu czy budowa?

Post autor: haris »

Uważam, że zacieraczki ręczne zmieniają zasady gry dla ekip budowlanych. Sprawiają, że proces zacierania i wygładzania powierzchni betonowych jest znacznie łatwiejszy i wydajniejszy. Ponadto można je łatwo przenosić w różne miejsca, dzięki czemu są wygodnym narzędziem pod ręką. zacieraczka ręczna jest zdecydowanie warta rozważenia przy każdym projekcie budowlanym.
ODPOWIEDZ