Problemy finansowe

Tematy związane z bliskimi. Tutaj możemy prosić o rady, wspierać innych użytkowników i opowiadać o swojej rodzinie, jak tylko chcemy.
Awatar użytkownika
Walentyna91
Posty: 0
Rejestracja: 10 gru 2022, 23:23

Problemy finansowe

Post autor: Walentyna91 »

Nie pytam konkretnie jak to wyglądało, czy kiedy to było, ale czy mieliście w swojej rodzinie lub bliskich znajomych taką sytuację, że faktycznie spadły na Was "nagle" problemy finansowe? U nas było tak kilka ładnych lat temu, kiedy okazało się, że spółka Amber Gold, gdzie zainwestowaliśmy sporo oszczędności, okazała się piramidą finansową i straciliśmy te pieniądze.
beatkkaa

Re: Problemy finansowe

Post autor: beatkkaa »

Zarabianie w sieci jest coraz popularniejsze. Można zarabiać na sponsorowanych postach, reklamach, udziale w kampaniach marketingowych, a nawet sprzedaży własnych produktów czy usług. Oczywiście, nie jest to łatwe. Trzeba być nie tylko kreatywny i tworzyć ciekawą treść, ale także budować zaufanie swojej społeczności - https://www.kliknowemiasto.pl/artykul/1 ... ollowersow W końcu to oni są Waszymi fanami i to dla nich pracujecie.
Kołek

Re: Problemy finansowe

Post autor: Kołek »

W środowisku afiliacyjnym panuje przekonanie, że nie ma miejsca na innowacje. Jednak, jak pokazuje artykuł dostępny na https://adnext.pl/blog-adnext/performan ... afiliacji/ innowacje są kluczowe dla utrzymania konkurencyjności i efektywności w afiliacji.
ODPOWIEDZ