Zakupy dla dziecka

Tematy związane z bliskimi. Tutaj możemy prosić o rady, wspierać innych użytkowników i opowiadać o swojej rodzinie, jak tylko chcemy.
Awatar użytkownika
Edyta-76
Posty: 0
Rejestracja: 16 sty 2022, 9:48

Zakupy dla dziecka

Post autor: Edyta-76 »

Dziewczyny, pytanie kieruję głównie do kobietek, które w ostatnim czasie urodziły i są szczęśliwymi mamusiami :) Możecie mi polecić jakieś sklepy z artykułami dla dzieci, najlepiej sklepy online, w których kupujecie rzeczy dla swoich dzieciaków? Napiszę od razu, że jestem na początkowym etapie kompletowania wyprawki dla dzidziusia. Potrzebujemy kupić m.in. fotelik samochodowy.
Mako

Re: Zakupy dla dziecka

Post autor: Mako »

Smart Kid Belt jest również świetną opcją dla starszych dzieci, które są zbyt duże na tradycyjne foteliki samochodowe. Moje dziecko czuje się bardziej niezależne, a ja wiem, że nadal jesteśmy bezpieczni na drodze.
Agness

Re: Zakupy dla dziecka

Post autor: Agness »

Co do smart kid belt to faktycznie jest to wygodne rozwiązanie dla starszaków :) moim zdaniem warto się wyposażyć, zwlaszcza ze do taksówek tez się sprawdzi
Mirosławw

Re: Zakupy dla dziecka

Post autor: Mirosławw »

Robienie zakupów w dzisiejszych czasach jest bardzo proste, a najczęściej wykorzystujemy do tego celu internet. Dlatego też musimy zastanowić się nad tym jakie rzeczy będą najbardziej potrzebne. Priorytet powinny mieć wszystkie produkty związane z higieną ponieważ uczenie dziecka dbania o nią to podstawa. Pytanie tylko co sprawi, że będzie przykładowo częściej myć ręce? Patrząc na porady to jednym ze sprawdzonych pomysłów będą mydełka glicerynowe - https://artyferia.pl/katalog/kosmydelka ... licerynowe przygotowane z wykorzystaniem naturalnych składników. Bazą jest gliceryna, pozyskiwana z roślinnych tłuszczów. Dzięki niej mydłka mają niesamowite właściwości, nawilżając skórę podczas mycia rąk czy kąpieli.
ODPOWIEDZ