Bieszczadzka kolejka leśna

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
Larisa_76
Posty: 0
Rejestracja: 06 gru 2021, 3:52

Bieszczadzka kolejka leśna

Post autor: Larisa_76 »

Kiedyś, gdy byłam w Puszczy Białowieskiej jechaliśmy leśną kolejką po tej puszczy. To było super, chociaż w pewnej chwili zaatakowały nas chmary gzów :) Ale i tak było super. Słyszałam że jest tez coś takiego jak Bieszczadzka kolejka leśna - czy to jest coś podobnego? Czy także jeździ się po takich dzikich odmętach natury? Chciałabym przeżyć podobną przygodę jak wtedy :) Czy ktoś z Was był na takiej wycieczce?
Sławomir

Re: Bieszczadzka kolejka leśna

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem wycieczek górskich, to z pewnością spodoba Wam się artykuł na stronie - https://karolinamalinowska.pl/gorskie-w ... odzinnych/ . W jaki sposób Wy dbacie o relacje w Waszych rodzinach?
kolarka

Re: Bieszczadzka kolejka leśna

Post autor: kolarka »

Czytałam o kolejach wąskotorowych ostatnio w tym artykule https://poznan-wiadomosci.pl/dbajac-o-p ... astruktury i przyznaję że rzeczywiście będzie to wyzwanie. Nie spotkałam się nigdzie poza stolicą z takimi kolejami ale myślę że warto zrobić wszystko żeby one nadal funkcjonowały
ODPOWIEDZ