drewniane podłogi - renowacja

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
danko
Posty: 0
Rejestracja: 25 sie 2022, 13:03

drewniane podłogi - renowacja

Post autor: danko »

Jakie znacie firmy oferujące takie usługi jak renowacja podłóg drewnianych? Potrzebuję ekipy fachowców, którzy się wszystkim zajmą i dopilnują, żeby podłoga została odpowiednio wykonana. Zrobiłbym to sam, ale nie jestem aż takim znawcą i nie mam wszystkich potrzebnych narzędzi. Czy ktoś z was się mimo to zdecydował i sam wykonał renowację? Jak wam poszło?
Gość

Re: drewniane podłogi - renowacja

Post autor: Gość »

Remontowałem moje mieszkanie i zastanawiałem się nad wyborem nowych paneli. Ostatecznie zdecydowałem się skrorzystać z oferty polecanego mi sklepu internetowego Pergo, gdzie zamówiłem pergo pier oak w naprawdę atrakcyjnej cenie. Co Wy sądzicie o ofercie tego sklepu internetowego?
Adrian41

Re: drewniane podłogi - renowacja

Post autor: Adrian41 »

Czy są tutaj osoby, które są w trakcie remontu lub planują remont? Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić ofertę sklepu internetowego Moduleo24, gdzie znajdziecie najróżniejsze panele podłogowe i akcesoria do nich, w tym np. Parador Classic 1050 .
ODPOWIEDZ