Gadżety reklamowe

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
Sabrina-95
Posty: 0
Rejestracja: 02 wrz 2021, 23:56

Gadżety reklamowe

Post autor: Sabrina-95 »

Dajcie znać, jakie gadżety reklamowe sprawdzają się najbardziej w Waszych firmach? Zastanawiam się nad zamówieniem jakichś produktów, które będą kojarzyć się z naszą działalnością. I w planach były kubki, ale myślę, żeby dodatkowo zamówić na przykład maskotki reklamowe wiem, że produkcją takich pluszaków zajmuje się firma Gonzo.
Słomek

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Słomek »

Użycie gadżetów reklamowych do promocji firmy szkoleniowej na targach branżowych i konferencjach jest skutecznym sposobem na przyciągnięcie uwagi uczestników. Produkty takie jak lanyardy, smycze na identyfikatory czy notatniki mogą być praktyczne w trakcie wydarzenia i później. Więcej o skuteczności tych metod w kontekście targów i konferencji można dowiedzieć się z artykułu na https://ebizneskrokpokroku.pl/inne/jak- ... koleniowa/ i dzięki temu uczestnicy nie tylko pamiętają markę, ale także postrzegają ją jako aktywnego uczestnika branży.
ODPOWIEDZ