jak się nauczyć angielskiego?

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
maksymilian73
Posty: 0
Rejestracja: 05 wrz 2022, 8:45

jak się nauczyć angielskiego?

Post autor: maksymilian73 »

Cześć forumowicze, czy ktoś z was uczy się może angielskiego? Ostatnio sam się nad tym zastanawiałem, bo biorę pod uwagę to, że może za jakiś czas będę chciał wyjechać za granicę do pracy i przydałoby się znać język, żeby móc się swobodnie porozumiewać, prawda? Czy też myślicie, że najlepiej zapisać się na angielski dla dorosłych do jakiejś szkoły językowej?
Deryl11

Re: jak się nauczyć angielskiego?

Post autor: Deryl11 »

To pytanie zadawałem sobie jeszcze w szkole i wciąż nie znalazłem na nie odpowiedzi, bo wciąż nie znam tego języka :D Ale być może przy dobrej szkole udałoby mi się go opanować?
Fijan65

Re: jak się nauczyć angielskiego?

Post autor: Fijan65 »

Zależy jak szybko się uczysz. Ja dużo zyskuję ucząc się sam. Pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=4YGiMEDURew dostępny jest filmik, z którego dowiesz się czym jest Past Simple. Na początek ucz się takich podstaw, a później sięgaj po bardziej zaawansowaną wiedzę :)
Robikki

Re: jak się nauczyć angielskiego?

Post autor: Robikki »

Nauka języków obcych od najmłodszych lat to nie tylko korzyść, ale także przygoda, która otwiera drzwi do różnorodnych kultur i świata - https://wroinfo.pl/wiadomosci/lifestyle ... szych-lat/ Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko z łatwością opanowało język angielski, warto zacząć od prostych kroków. Dzieci w okresie dzieciństwa są jak małe gąbki, gotowe pochłonąć nową wiedzę.
ODPOWIEDZ