jak sprowadzić samochód z zagranicy?

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
Sulibor
Posty: 0
Rejestracja: 01 lip 2023, 12:56

jak sprowadzić samochód z zagranicy?

Post autor: Sulibor »

Siemka, mielibyście dla mnie jakieś porady dotyczące przewozu samochodów z Anglii do Polski? Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc. Chciałbym dowiedzieć się, jak sprowadzić samochód z zagranicy, jakie są koszty i jakie są wymagane dokumenty. Wiem, że są od tego specjalne firmy, dlatego też chcę poznać ich oferty. Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc. Dziękuję!
natanka

Re: jak sprowadzić samochód z zagranicy?

Post autor: natanka »

Nie wiem czy jest sens sprowadzać samochód bo wydaje mi się to na maksa kłopotliwe. Tym bardziej skoro nawet w salonie Porsche Centrum Sopot kupić świetny używany samochód. Dokładnie sprawdzony i z gwarancją porsche approved
nowakova

Re: jak sprowadzić samochód z zagranicy?

Post autor: nowakova »

W zasadzie nie zamierzam ani sprowadzać ani kupować teraz samochodu, rozważam natomiast jego wynajem. Będę korzystała z niego w tedy kiedy potrzebuję i nie muszę ponosić kosztów utrzymania i napraw samochodu ani nie muszę spłacać żadnego kredytu, co moim zdaniem jest korzystne . Nawet już sprawdzałam ofertę wypożyczalni na tej stronie https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... -bydgoszcz
Adriannaa

Re: jak sprowadzić samochód z zagranicy?

Post autor: Adriannaa »

Pozostaje tylko kwestia tego w jakim stanie technicznym będzie taki samochód. Niestety nikt nie jest w stanie wydać w tej sprawie 100% celnej opinii, nawet jak zabierzemy ze sobą mechanika. Handlarze typowymi modelami powypadkowymi potrafią bardzo dobrze zakamuflować wszystkie potencjalne problemy. Dlatego lepiej sobie dać spokój z takimi kombinacjami, szczególnie gdy potrzebujemy niezawodnego samochodu. Jest to ważne gdy prowadzimy firmę i musimy dotrzeć do wielu klientów. Stąd też popularnością cieszą się oferty takich marek jak Dacia - https://www.daciafinansowanie.pl/ ponieważ znajdziemy w nich świetnie wycenione i wyposażone modele. Zresztą wystarczy poczytać opinie na ich temat by się przekonać.
ODPOWIEDZ