najlepsze zabawki

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
Blanka69
Posty: 0
Rejestracja: 02 lip 2021, 12:37

najlepsze zabawki

Post autor: Blanka69 »

Hej kochani :))
Czy wasze maluchy mają swoje ulubione zabawki? Czasami tak bywa, że dzieciaki wypatrują sobie jedną rzecz, którą najczęściej wybierają do zabawy. U nas furorę robią wszystkie zabawki pluszowe. Wcale mnie to nie dziwi. Sama z chęcią bawiłabym się takimi mięciutkimi pluszakami.
kajaa

Re: najlepsze zabawki

Post autor: kajaa »

Oj teraz to jest taki wybór w zabawkach, że szok... Jak chodzi o mnie to teraz planuję kupić zabawki do wanny dla dzieci , które znalazłam na stronie e-kidsplanet.com. Dzieci są większe nieco, to teraz już powoli mają różne pomysły na zabawę w wodzie, także chcę im to urozmaicić. A tam właśnie widziałam kilka fajnych opcji.
Gość

Re: najlepsze zabawki

Post autor: Gość »

Nie będzie pewnie zaskoczeniem wymienienie kolorowanek jako jednych z obowiązkowych elementów związanych z rozrywką ale jednocześnie i edukacją. Kolorowanki do druku są trudne do przecenienia ze względu na swoje walory w twórczym i radosnym wychowywaniu dzieci.
ODPOWIEDZ