Nieruchomości w dobrej cenie

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
Pachomiusz84
Posty: 0
Rejestracja: 10 paź 2021, 17:06

Nieruchomości w dobrej cenie

Post autor: Pachomiusz84 »

Siemka wszystkim. Sądzicie, że trudno będzie mi znaleźć tanie domy Kraków i okolice? Szczerze to biorę pod uwagę skorzystanie z pomocy pośrednika, co wy na to? Zdecydowalibyście się? Chyba nic w tym dziwnego, skoro nigdy nie miałem do czynienia z takim przedsięwzięciem, prawda?
octavia

Re: Nieruchomości w dobrej cenie

Post autor: octavia »

Jak chodzi o wynajem lokalu warszawa , to warto byłoby z całą pewnością też sprawdzi sobie oferty LOCO-COMMERCIAL. Tam znajdziecie korzystne oferty na lokale komercyjne, które zapewnią wam niezły start ze swoim biznesem. Także warto się przyjrzeć ich ofercie, może dzięki nim znajdziecie lokum dla siebie.
mikaa

Re: Nieruchomości w dobrej cenie

Post autor: mikaa »

Jak chodzi o mnie to interesuje mnie wynajem mieszkan na długi termin poznan i tak zastanawiam się nad tym, gdzie najlepiej się rozglądnąć za takimi nieruchomościami? Gdzie mogę znaleźć korzystne oferty i warunki też najmu? Czy możecie mi coś zasugerować? Gdzie warto byłoby się rozglądnąć?
julianna23

Re: Nieruchomości w dobrej cenie

Post autor: julianna23 »

jeśli chodzi o Poznań to teraz pojawiło się kilka nowych osiedli które są jeszcze w budowie, mi się najbardziej podoba osiedle Naramowice Odnova, ma być tam też dużo zieleni na osiedlu a na tym też mi zależy
ODPOWIEDZ