pisanie testamentu

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
olgierd_76
Posty: 0
Rejestracja: 30 maja 2023, 14:56

pisanie testamentu

Post autor: olgierd_76 »

Witajcie forumowicze, jak się macie? Potrzebowałbym waszej pomocy, bo szukam porady w sprawie pisania testamentu. Wiem, że to ważna decyzja, dlatego chciałbym zasięgnąć opinii innych. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Szczególnie interesuje mnie testament odręczny. Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc. Może powinienem się wybrać na konsultację do jakiegoś specjalisty, co myślicie?
Irek

Re: pisanie testamentu

Post autor: Irek »

By testamet nie został obalony potrzebna jest konsultacja u prawnika. Z doświadczenia kuzynki odradzam Ci korzystanie z usługi Mateusza Mickiewicza podobno jest mocno arogancki i nie angażuje się w sprawę klienta.
Rufus

Re: pisanie testamentu

Post autor: Rufus »

Jednym z często poruszanych tematów jest to, jak otrzymanie spadku wpływa na obowiązki podatkowe. Ważne jest, aby mieć świadomość, że prawo podatkowe odróżnia dochody od spadków, stosując różne zasady opodatkowania. Konieczne jest zapoznanie się z aktualnymi regulacjami, co można zrobić odwiedzając stronę https://prawnikzpolecenia.pl/czy-spadek ... o-dochodu/ która zapewnia kompletne informacje w tej materii.
ODPOWIEDZ