pneumatyka przemysłowa

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
Dzwonimierz_89
Posty: 0
Rejestracja: 20 kwie 2023, 10:35

pneumatyka przemysłowa

Post autor: Dzwonimierz_89 »

Czy łatwo znaleźć pracę w dziale pneumatyka przemysłowa? Jestem absolwentem technikum mechanicznego i od kilku lat interesuję się pneumatyką przemysłową. Pracowałem w kilku firmach, w których zajmowałem się naprawą i konserwacją maszyn pneumatycznych. Chciałbym teraz znaleźć pracę w dziale pneumatyka przemysłowa, ale nie wiem, jak się za to zabrać. Czy ktoś może mi pomóc? :)
maskar

Re: pneumatyka przemysłowa

Post autor: maskar »

Zmam świetny serwis mobilny Martech HS z zakresu pneumatyki i hydrauliki siłowej. W razie awarii dojeżdżają świetnie wyposażonymi warsztatami na kołach i na miejscu u klienta usuwają usterkę. Mają dostęp do niezbędnych części nawet poza godzinami pracy sklepów
Bartek

Re: pneumatyka przemysłowa

Post autor: Bartek »

Na stronie https://euroband.pl/tasmy-transportujace znajdziecie ofertę czołowego dystrybutora taśm transportujących, pasów oraz łożysk - Euroband. Posiadają rozbudowaną ofertę oraz wielu klientów, którzy mają bardzo pozytywnie opinie.
ODPOWIEDZ