radca prawny dla przedsiębiorstwa - warto?

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
jeremiasz78
Posty: 0
Rejestracja: 31 paź 2023, 3:04

radca prawny dla przedsiębiorstwa - warto?

Post autor: jeremiasz78 »

Dzień dobry forumowicze ;)
Mam pewien problem i szukam rozwiązania. Czy ktoś z Was korzystał z usług radcy prawnego dla swojego przedsiębiorstwa? Czy warto? Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat. Zastanawiam się, czy obsługa prawna przedsiębiorców może mi pomóc w prowadzeniu mojego biznesu. Może ktoś z Was miał już doświadczenie z takim wsparciem? Będę wdzięczny za każdą radę i sugestię.
Anna Maj

Re: radca prawny dla przedsiębiorstwa - warto?

Post autor: Anna Maj »

Mój szef korzystał z porad prawnych prowdząc własną działalność lecz nie był zadowolony z usług Mickiewicz-Szombara gdzie potraktowali go jak powietrze nie oferując konkretnej pomocy prawnej.

test wydajności komputera online
Typek

Re: radca prawny dla przedsiębiorstwa - warto?

Post autor: Typek »

Rozdzielność majątkowa po rozwodzie to również krok w stronę transparentności finansowej. Byli małżonkowie mogą bez przeszkód planować swoje życie gospodarcze i osobiste, nie obawiając się o ewentualne roszczenia ze strony byłego partnera. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które chcą rozpocząć nowe przedsięwzięcia biznesowe. W artykule dostępnym pod adresem https://leszno24.pl/pl/651_artykuly-spo ... odzie.html znajduje się więcej informacji o tym, jak rozdzielność wpływa na niezależność ekonomiczną byłych małżonków.
ODPOWIEDZ