samochód z zagranicy

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
Adnan1989
Posty: 0
Rejestracja: 21 maja 2022, 18:11

samochód z zagranicy

Post autor: Adnan1989 »

Witam serdecznie. Sprowadzaliście może swoje samochody z zagranicy? Wiem, że to jest obecnie dość popularne i też od czasu do czasu przeglądam oferty na zagranicznych portalach aukcyjnych. Mimo wszystko chyba najbardziej podobają mi się samochody z USA. Sądzicie, że warto je sprowadzać? Jak będzie z naprawą i wszystkimi formalnościami? Potrzebuję wskazówek ;)
Kosko

Re: samochód z zagranicy

Post autor: Kosko »

Wyszukiwaliśmy odpowiednią ofertę na Suzuki i w końcu niedawno trafiliśmy na wymarzone auto w salonie MMCars w Katowicach. Z przyjemnością mogę polecić ich obsługę - świetnie zrozumieli nasze potrzeby i oczekiwania, byli niezwykle profesjonalni i przyjacielscy. A samochód - po prostu marzenie spełnione, w tej cenie to naprawdę nasz deal życia
kredda

Re: samochód z zagranicy

Post autor: kredda »

Zastanawiam się czy dla mnie wynajem idealnego samochodu nie będzie lepszym rozwiązaniem niż zakup. Raczej rzadko używam samochodu, więc będę ponosiła wszelkie koszty utrzymania samochodu bezsensownie. Chyba lepiej na tym wyjdę jak sobie wypożyczę fajne auto raz na jakiś czas
loterka

Re: samochód z zagranicy

Post autor: loterka »

A ja widziałam w salonie Porsche Centrum Sopot swój samochód marzeń. Rozmawiałam nawet z doradcą i myślę żeby takie auto wziąć na firmę, bo okazuje się że mają tam bardzo atrakcyjne finansowanie.
Sara212

Re: samochód z zagranicy

Post autor: Sara212 »

Jeśli wasz samochód jest w naprawie i szukacie części i elementów do niego to koniecznie zobaczcie na stronę https://zderzakwkolorze.pl ta firma zajmuje się dostarczaniem elementów karoserii na zamówienie z dopasowaniem koloru. Fajna i atrakcyjna oferta. Koniecznie się zapoznajcie.
Andżelika

Re: samochód z zagranicy

Post autor: Andżelika »

Można oczywiście obrać taką strategię zakupu tylko pojawia się przy tym bardzo dużo pytań. Po pierwsze to nigdy nie wiemy jaka była historia danego samochodu bo jego przeszłość można sfałszować. Dlatego ludzie ceniący swoje pieniądze raczej stawiają na wybór czegoś prosto z salonu. Zamiast martwić się ciągłymi naprawami, spłacają w tym samym czasie raty i cieszą się z jazdy. Dlatego warto rozważyć oferty takich producentów jak Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/prak ... a-leasingu ponieważ znajdziemy w nich wiele ciekawych propozycji. Kwestia tego jakie są nasze konkretne oczekiwania oraz potrzeby.
Astronom

Re: samochód z zagranicy

Post autor: Astronom »

Decyzja o zakupie zabytkowego Volkswagen Ogórek powinna być poprzedzona dokładnym przeglądem dostępnych opcji i ich cen, które można porównać na https://magnifier.pl/ile-kosztuje-zabyt ... en-ogorek/ i różnorodność modeli i ich stan może znacznie wpływać na cenę końcową. Jestem zdania, że właśnie taka wiedza może się każdemu z nas przydać.
ODPOWIEDZ