Świece samochodowe

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
Hiacynt
Posty: 0
Rejestracja: 25 lut 2022, 3:00

Świece samochodowe

Post autor: Hiacynt »

Cześć wszystkim! Gdzie kupujecie świece zapłonowe? Szczególnie interesują mnie świece iskrowe, bo ostatnio coś nie mogę dostać ich w sklepie stacjonarnym i pomyślałem, że w takim razie lepiej będzie po prostu poszukać w internecie. Pytanie tylko jakie sklepy wy znacie i które z nich możecie mi polecić? Będę wdzięczny za jakieś namiary na strony, dzięki ;)
Owi

Re: Świece samochodowe

Post autor: Owi »

A sprawdzałeś na https://woopauto.com/? Myślę, że spokojnie znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz. Jest tam kilka milionów części do samochodów osobowych i ciężarowych oraz do motocykli!

Wejdź sobie do zakładki: części zamienne, a następnie układ zapłonowy i tutaj masz: świece zapłonowe, świece żarowe, cewki zapłonowe i wiele innych.

Jak się pogubisz to zawsze możesz napisać do biura obsługi klienta. Odpowiadają błyskawicznie. Wiem, bo wiele razy miałem już okazję z nimi pisać :)

Ewentualnie, jak szukasz konkretnej części pasującej do Twojego samochodu, to możesz wyszukiwać części po konkretnym modelu pojazdu. To mega wygodna opcja. Przetestuj i daj znać czy pomogłem :)
ODPOWIEDZ