szkolenia językowe

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
Idzislawa-62
Posty: 0
Rejestracja: 04 lis 2021, 10:52

szkolenia językowe

Post autor: Idzislawa-62 »

Hej kochani :) Znaleźlibyście czas w tygodniu na naukę obcego języka czy byłoby z tym trudno? U mnie chyba nie jest to możliwe, więc zdecydowałam się na weekendowy kurs chińskiego i powiem wam, że taki system mi pasuje. A chińskiego chcę się uczyć, żeby móc odwiedzić tą część świata. Macie jakąś wiedzę w tym zakresie? Fajnie byłoby poznać wasze doświadczenie!
Adam

Re: szkolenia językowe

Post autor: Adam »

Jeżeli chodzi o moją firmę, to zdecydowałem się skorzystać z oferty W Stronę Rozwoju, która w ofercie posiada najrózniejsze szkolenia z zakresu inspirowania ludzi do rozwoju osobistego, w tym np. szkolenie z obsługi trudnego klienta . Czy ktoś z Was również korzystał z ich oferty?
doriss

Re: szkolenia językowe

Post autor: doriss »

I nie tylko takie jest ważne... Każde szkolenie się przydaje jak jest powiązane z naszym zawodem itd. Jak chodzi o mnie to chcę zapisać się na szkolenie motywacyjne dla pracowników do Human Skills. Jest według mnie czymś na czasie, co w zawodzie się wykorzysta... Także warto o nim pomyśleć.
ODPOWIEDZ