trampolina ogrodowa?

To dział na przeróżne tematy od pogody po ciekawostki ze świata. Śmiało, daj innym znać, jeśli masz ciekawą informację, którą możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
Jaromira-64
Posty: 0
Rejestracja: 15 mar 2022, 15:46

trampolina ogrodowa?

Post autor: Jaromira-64 »

Cześć! W tym roku chciałabym wreszcie kupić córce już długo wyczekiwaną trampolinę do ogrodu i chciałabym was prosić o pomoc. Mam problem ze zdecydowaniem się, bo miałam zamiar kupić tradycyjną rozkładaną trampolinę, ale moją uwagę zwróciły też ziemne trampoliny prostokątne. Które rozwiązanie będzie waszym zdaniem lepsze? Słucham za i przeciw, tak będzie najprościej wybrać :P
sardkado

Re: trampolina ogrodowa?

Post autor: sardkado »

Zobaczcie sobie również te - hop-sport.pl/trampoliny-ogrodowe/ Marka jest sprawdzona, trampoliny solidne i robiące różnicę, natomiast sami oceńcie, czy to wasz klimat. Tutaj zaleta jest taka, że macie ten produkt w naprawdę atrakcyjnej cenie, a na spokojnie przetrwa on lata. My byliśmy z niego zdecydowanie zadowoleni i nadal jesteśmy. Raczej polecam wybieranie takich trampolin, które mają słupki na zewnątrz siatki i od razu duży rozmiar rozwiązania - dzieci będą mieć z tego więcej frajdy.
ODPOWIEDZ