Ćwiczycie?

Jak dbać o zdrowie? Co robić, żeby unikać chorób? To tylko nieliczne pytania, na które odpowiedzi znajdziesz właśnie w tym dziale.
Awatar użytkownika
Lena_60
Posty: 0
Rejestracja: 11 maja 2022, 20:29

Ćwiczycie?

Post autor: Lena_60 »

Zdarza się Wam na co dzień ćwiczyć? Jaki rodzaj sportu jest Waszym ulubionym? Pytam, bo ja jestem właśnie na takim etapie, że poszukuję takiej aktywności, która faktycznie na co dzień będzie sprawiała mi radość, a jednocześnie będzie pomagała dbać o figurę :) Słyszałam, że w BodyFit w Poznaniu jest możliwość rezerwacja online trening ems, zapisywaliście się w ten sposób do nich?
AlbertS

Re: Ćwiczycie?

Post autor: AlbertS »

Wystarczy zobaczyć jak wielu osobom brakuje aktywności fizycznej. Niestety postęp technologiczny sieje swoje negatywne żniwa ponieważ wiele osób jest uzależnionych od siedzącego trybu życia. Często jest to nawyk wyniesiony z pracy gdzie cały dzień siedzi się przed ekranem komputera. Dlatego znalezienie sobie jakiejś okazji do sportu jest bardzo ważne. Możemy zacząć biegać, zapisać się na siłownię czy znaleźć ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Najważniejsze jest w tym wszystkim by mieć wyczucie na co możemy sobie aktualnie pozwolić. Pamiętajmy też o nawodnieniu, a do tego najlepsza będzie woda z wysokim ph - https://alcalia.pl/ wspomagająca przemianę materii oraz podnosząca poziom tlenu we krwi.
ODPOWIEDZ