prywatna opieka lekarzy?

Jak dbać o zdrowie? Co robić, żeby unikać chorób? To tylko nieliczne pytania, na które odpowiedzi znajdziesz właśnie w tym dziale.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 0
Rejestracja: 21 lis 2021, 9:20

prywatna opieka lekarzy?

Post autor: Daria »

Cześć kochani :) Jak myślicie, czy warto wykupić pakiet prywatnej opieki medycznej? Ja jestem co do tego prawie w pełni przekonana, bo dobrze wiem ile czasami trzeba czekać na wizytę u lekarza na fundusz... Najgorzej jest, kiedy faktycznie mamy jakiś poważny problem, prawda? Jesteście pod opieką prywatnych lekarzy? Jesteście zadowoleni z usług? Dajcie znać :)
Majkk

Re: prywatna opieka lekarzy?

Post autor: Majkk »

PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ nie tylko oferuje pakiety medyczne dla firm, ale również zapewnia korzyści dla klientów indywidualnych. Wielospecjalistyczny profil placówek, teleporady, oraz dostępność usług przez portal mojePZU sprawiają, że opieka zdrowotna jest łatwo dostępna i skoncentrowana na potrzebach klienta. Zespół medyczny, składający się z 6000 pracowników, gwarantuje wysoką jakość usług medycznych.
sardynka

Re: prywatna opieka lekarzy?

Post autor: sardynka »

Jeśli chodzi o leczenie endometriozy to wiem że szpital Medicover ma bardzo dobrą kompleksową opiekę, leczenie i specjalistów od tej choroby. Przeprowadzają tam oni nawet bardzo skomplikowane wielogodzinne zabiegi, także takie małoinwazyjne, w asyście robota da vinci
ODPOWIEDZ