Trudny przypadek okularnika ;)

Jak dbać o zdrowie? Co robić, żeby unikać chorób? To tylko nieliczne pytania, na które odpowiedzi znajdziesz właśnie w tym dziale.
Awatar użytkownika
Olgierd1982
Posty: 0
Rejestracja: 23 paź 2021, 12:12

Trudny przypadek okularnika ;)

Post autor: Olgierd1982 »

Witam! Słuchajcie, chciałem polecić jedno miejsce. Cała historia ciągnie się już od lat. Jestem krótkowzroczny i wada przez lata pogłębiała mi się - normalka. Od lat też chodziłem do jednego zaufanego optyka, który "ustawiał" mi okulary. Sęk w tym że mam dosyć nietypowy rozstaw oczu i uszu. Niestety, niedawno ten optyk przeszedł na emeryturę i muszę Wam powiedzieć że przeszedłem przez piekło szukając godnego następcy kiedy ostatnio zmieniłem oprawki. Zwiedziłem chyba 8 salonów, wszędzie wychodziłem niezadowolony. Do momentu kiedy trafiłem, w sumie przypadkiem, do optyka w OKW. Nareszcie. Oprawki ustawione IDEALNIE, wreszcie odzyskałem komfort. Polecam serdecznie!!
aniaa922

Re: Trudny przypadek okularnika ;)

Post autor: aniaa922 »

Okulary są teraz bardzo modne, dlatego myślę, że nie powinno być problemów z doborem tych idealnych oprawek. Tak samo, jak okulary przeciwsłoneczne. One są traktowane jako bardzo modny dodatek. Na przykład zobacz okulary przeciwsłoneczne fendi na e-luxoptyk.pl . Ciekawe modele, dobra firma, no i na podanej stronie bardzo dobra cena.
ODPOWIEDZ