Duży pies = duża potrzeba przestrzeni

Wszystko o naszych pupilach zarówno tych małych, jak i dużych. Koty, psy, gryzonie, ptaki, a także zwierzęta hodowlane – jak o nie dbać?
Awatar użytkownika
Faustyn_65
Posty: 0
Rejestracja: 27 lip 2021, 2:51

Duży pies = duża potrzeba przestrzeni

Post autor: Faustyn_65 »

Cześć! Jestem szczęśliwym właścicielem pięknej dobermanki imieniem Dorcia. Moja sunia uwielbia swoją budę i ogólnie spędza większość czasu w ogrodzie przed domem. Jest tylko jeden problem. Zimą zabieram ją do domu, bo łatwo łapie infekcje. Widzę jak kręci się w przedsionku i szuka swojego miejsca. Chciałbym kupić jej taką "budę domową" żeby czuła się wewnątrz też jak u siebie. W sieci wyszukałem bardzo zacny mebelek: Duży domek dla psa - CUBBY L PINE Wydaje mi się że będzie idealny, czy ktoś może kupił swojemu pieskowi i może polecić?
szwedzik0P

Re: Duży pies = duża potrzeba przestrzeni

Post autor: szwedzik0P »

Pamietajcie zeby zadbac tez o zabezpieczenie przed kleszczami. Fiprex Duo to moje ulubione krople na kleszcze. Ich łatwość użycia i skuteczność są imponujące. Zdecydowanie warto zainwestować w ochronę swoich pupili

tesco kraków e zakupy
kuczkon

Re: Duży pies = duża potrzeba przestrzeni

Post autor: kuczkon »

Joserę odkryłem niedawno i od tego czasu nie zamieniam już innej karmy dla mojego psa. Ich produkty dla alergików są naprawdę szerokiej gamy, a karmy bezzbożowe są idealne dla psów o wrażliwym układzie trawiennym.
buszka

Re: Duży pies = duża potrzeba przestrzeni

Post autor: buszka »

Dbanie o ukochanego psa powinno znajdować się na szczycie listy priorytetów. Odpowiednia przestrzeń to jedno, ale zdrowie jest równie ważne. Warto rozważyć dostarczenie suplementu, takiego jak olej CBD od Hempets.pl. Marka ta znana jest z wysokiej jakości produktów i współpracuje nawet ze Stowarzyszeniem Behawiorystów i Trenerów COAPE. Dodanie tego oleju do diety będzie korzystne dla jego ogólnego samopoczucia.
eseka

Re: Duży pies = duża potrzeba przestrzeni

Post autor: eseka »

Jeśli rozważasz zakup psa, warto rozważyć Cocker Spaniela. Są lojalne, czułe i są wspaniałymi towarzyszami. Myślę, że dobrym pomysłem jest dokładne zbadanie rasy przed podjęciem decyzji. Aby dowiedzieć się więcej na ich temat, zajrzyj na stronę https://zoocial.pl/pies/rasy-psow/cocke ... opis-rasy/. Będą potrzebować dużo czasu i opieki, ale ostatecznie będzie warto.
karolajnaa

Re: Duży pies = duża potrzeba przestrzeni

Post autor: karolajnaa »

Na pewno może się przydać obroża półzaciskowa https://psieplatane.pl/obroza-polzacisk ... ojego-psa/ One są bardzo wygodne i praktyczne
paulinecka

Re: Duży pies = duża potrzeba przestrzeni

Post autor: paulinecka »

Każdy pies potrzebuje przestrzeni, dobrej jakości żywienia i co najważniejsze - dbania o zdrowie. Mam nadzieję, ze zdajecie sobie z tego sprawę. A gdybyście nadal szukali namiaru na sprawdzonego weterynarza, to od siebie rekomenduję https://www.vet4pet.pl/ w Warszawie.
gotol

Re: Duży pies = duża potrzeba przestrzeni

Post autor: gotol »

szkolenia psów poznań są istotnym aspektem odpowiedzialnego posiadania psa. Nie tylko zapewnia bezpieczeństwo psa i innych osób, ale także wzmacnia więź między tobą a twoim futrzanym przyjacielem. Z tego co wiem, szkolenie może być zabawnym i satysfakcjonującym doświadczeniem zarówno dla psa, jak i właściciela.
ODPOWIEDZ